Szkolne Koło Turystyczno - Geograficzne "TRÓJKA"

Nasza działalność w roku szkolnym 2022/2023

SPRAWOZDANIE Z RAJDU ROWEROWEGO- Bale 2022

Dnia 22 września 2022 r.  wraz  z naszym nauczycielem od geografii wyruszyliśmy na rajd rowerowy.  O godzinie 8:00 odbyła się zbiórka przed Szkołą Podstawową nr 3 w Siedlcach. Następnie dojechaliśmy do Szkoły Podstawowej nr 1, a stamtąd wyruszyliśmy wraz z uczniami innych szkół, policją oraz ratownikiem medycznym. Podczas wycieczki przejeżdżaliśmy przez miejscowości takie jak: Strzała, Chodów i Kisielany oraz mijaliśmy rzekę Liwiec. Ostatecznie dotarliśmy o godzinie 10:00 do Bali. Został tam zorganizowany poczęstunek. Na miejscu byli również myśliwi, którzy opowiedzieli nam o swojej pracy oraz pokazali poroża jelenia i łosia. W drodze powrotnej przejeżdżaliśmy przez Niwiski, Opole i Iganie. Pod koniec wycieczki zatrzymaliśmy się w restauracji Sułtan. O godzinie 15:00 wróciliśmy pod szkołę. Moim zdaniem, wycieczkę można uznać za udaną, mam nadzieję, że w przyszłości odbędzie się takich więcej.

O.D.