III Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole" - sukces naszych uczniów!!!

02.06.2022 roku w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach już po raz trzeci odbył się turniej szachowy dla uczniów w ramach projektu " Szachy w mazowieckiej szkole." Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Juchimowicz Lidia, Wróblewski Tymon, Kamińska Agata, Pobikrowski Krystian, Popek Maria, Krasuski Krzysztof. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W klasyfikacji klas czwartych bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Krasuski, który zajął I miejsce (wygrywając wszystkie swoje mecze)!!! W klasyfikacji klas trzecich doskonale zaprezentował się Krystian Pobikrowski zajmując II miejsce. Pozostali uczniowie również spisali się bardzo dobrze zajmując miejsca tuż za podium w swoich kategoriach wiekowych. Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka - sukces naszych uczniów!

27.05.2022 roku w naszej szkole odbył się Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Klub Szachowy "Skoczek" Siedlce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Lidia Juchimowicz, Igor Kisiel, Aleksander Okrzeja, Krzysztof Krasuski, Michał Skolimowski. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W kategorii dziewcząt do lat 9 III miejsce zajęła Lidia Juchimowicz, natomiast Michał Skolimowski zajął III miejsce w kategorii chłopców do lat 12. Pozostali uczniowie spisali się również bardzo dobrze. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Zawody szachowe klas drugich w grze w 8 pionów

Po raz pierwszy w naszej szkole w klasach drugich odbyły się wewnątrzklasowe zawody szachowe w grze w 8 pionów. Każdy z zawodników mógł sprawdzić swoje umiejętności, kreatywność i przy okazji dobrze się bawić. Organizatorem turnieju był p. Michał Hryciuk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Najlepszymi szachistkami i szachistami w tej odmianie szachów zostali:

• Natalia Kluczek i Tymon Wróblewski

• Zuzanna Soczewka i Marcel Bejnarowicz