IV Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole"

W klasyfikacji klas drugich Michał Jurkowski zajął III miejsce.

XXXIII Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości

W kategorii chłopców do lat 12 Krzysztof Krasuski zajął I miejsce.

Szachowe Mistrzostwa Oświaty II

W klasyfikacji indywidualnej klas 4-8:

• II miejsce zajął Michał Skolimowski.

W klasyfikacji drużynowej klas 4-8 nasza szkoła zajęła II miejsce, a w klasyfikacji klas 1-3 VI miejsce.

III Turniej Szachowy „Szachy w mazowieckiej szkole”

• Pobikrowski Krystian, klasa 3c II miejsce

Międzyszkolny Turniej Szachowy

• Miałkowski Antoni, klasa 2c III miejsce

Turniej Szachowy zorgani-zowany przez Klub Sza-chowy „Skoczek” kat. Dziewcząt do lat 9

• Juchimowicz Lidia, klasa 2b III miejsce

III Turniej Szachowy „Szachy w mazowieckiej szkole” organizowanym przez MSCDN w Siedlcach Czerwiec 2022

• Krasuski Krzysztof, klasa 4c I miejsce

II Turniej Szachowy „Szachy w mazowieckiej szkole” organizowanym przez MSCDN w Siedlcach Październik 2021

IV miejsce w XVII Międzynarodowym Festiwalu Szachowym  Węgrów 2021

Michał Skolimowski uczeń klasy 4b zajął IV miejsce w swojej kategorii wiekowej do lat 13!

Rok szkolny 2019/20

I Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole"

W klasyfikacji klas drugich uczniowie klasy 2c Krzysztof Krasuski zajął II miejsce, a Filip Kowalik III miejsce.

Rok szkolny 2018/19

IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych

W klasyfikacji uczniów klas VII-VIII i Gimnazja  III miejsce zajął Piotr Orzełowski. Na wyróżnienie zasługuje również Tomasz Orzełowski, który zajął IV miejsce w kategorii klas IV-VI.

Rok szkolny 2017/18

XXIX Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości-sukces naszych uczniów!!!

04.11.2017 roku w naszej szkole odbył się XXIX Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z koła szachowego: Czapla Kacper, Orzełowski Piotr, Cydejko Szymon, Kępa Jan, Górczyński Wojciech, Księżopolski Krzysztof, Orzełowski Tomasz, Księżopolski Grzegorz, Wrzosek Szymon.
Turniej zakończył się dużym sukcesem!
We wszystkich klasyfikacjach nasi uczniowie zajęli miejsca na podium! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych II miejsce zajął Kacper Czapla, a III miejsce Piotr Orzełowski . W klasyfikacji szkół podstawowych: klasa 7- III miejsce zajął Wojciech Górczyński, w klasach 4-6 III miejsce Tomasz Orzełowski. Na wyróżnienie zasługuje również Szymon Wrzosek uczeń klasy 1, który otrzymał dyplom dla najmłodszego uczestnika turnieju! Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rok szkolny 2016/17

II Indywidualne Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach - sukces naszego ucznia!!!

23.03.2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach odbyły się II Indywidualne Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Cydejko Szymon, Czapla Kacper, Kowieski Jakub, Wyczółkowski Konrad, Gajewski Mateusz. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych II miejsce zajął Kacper Czapla. Na wyróżnienie zasługuje też postawa pozostałych uczniów. Tuż za podium uplasowali się na IV miejscu Mateusz Gajewski i na V miejscu Jakub Kowieski. Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rok szkolny 2014/15

XXVI Turniej szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja – sukces naszych szachistów!

03.05.2014 roku w naszym gimnazjum odbył się XXVI Turniej szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z koła szachowego, którego opiekunem jest p. Michał Hryciuk. Turniej zakończył się dużym sukcesem! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych dwoje naszych uczniów wywalczyło miejsca na podium - II miejsce zajął Damian Niedziółka, a III miejsce Joanna Męczyńska. Tuż za podium uplasowali się na IV miejscu ex aequo Karolina Stępnik i Gabriel Rosastolato.

III miejsce Damiana Niedziółki w XXV Turnieju Szachowym z okazji Święta Niepodległości

09.11.2013 roku w naszym gimnazjum odbył się XXV Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Jest to najstarsza tego typu impreza w mieście. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z koła szachowego: Zielińska Maria, Osłowska Klaudia, Męczyńska Joanna, Niedziółka Damian, Rosastolato Gabriel, Radkowski Michał, Wiącek Aleksander. Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk. Turniej zakończył się sukcesem! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych III miejsce zajął Damian NiedziółkaPozostali uczniowie spisali się równie dobrze zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.

Rok szkolny 2012/13

X Międzynarodowy Turniej Szachowy „Równych Szans”

13-14.10.2012 roku w Zespole Szkół nr 2 w Siedlcach odbył się X Międzynarodowy Turniej Szachowy „Równych Szans” pod patronatem Biskupa Siedleckiego i Prezydenta Miasta Siedlce w ramach obchodów Dnia Papieskiego 2012. Turniej zakończył się dużym sukcesem! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych dwoje naszych uczniów wywalczyło miejsca na podium. W kategorii dziewcząt II miejsce zajęła Martyna Plichta. Natomiast w kategorii chłopców II miejsce zajął Robert Lipiński.