Gromada zuchowa „Nocne Orły”

W roku szkolnym 2021/2022 powstała nowa gromada zuchowa „Nocne Orły” przynależąca do istniejącej w naszej szkole drużyny harcerskiej 106. Wielopoziomowej Podlaskiej Drużyny Harcerskiej „Błękitna Szóstka” zasilającej szeregi Hufca ZHP „Podlasie” im. H. Sienkiewicza w Siedlcach. W jej skład weszli uczniowie klas I-III, drużynową zaś jest dh. Marzena Lisowska.
W formie zabawy oraz w duchu harcerskiej przygody towarzyszymy dzieciom i młodzieży we wzrastaniu ku wartościom. Ubiegły rok obfitował w szereg ciekawych zbiórek, spotkań, biwaków oraz akcji charytatywnych.
W bieżącym roku szkolnym i zarazem harcerskim 2022/2023 starsze zuchy zasiliły szeregi drużyny harcerskiej „Błękitnej Szóstki”, zaś młodsze stanowią zastęp zuchowy „Noce Orły”.

• Zbiórki zuchów i harcerzy odbywają się w czwartki w godzinach 16.15-17.45 przy stołówce szkolnej bądź w terenie.
  • Zbiórki zuchowe prowadzi dh. Marzena Lisowska oraz p. Marta Mazur-Mańko.
  • Zbiórki harcerskie prowadzi dh. Marzena Lisowska przy wsparciu przybocznych, harcerek 6. AWDH „Riff”.