I Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole" - sukces naszych uczniów!!!

26.11.2019 roku w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli  w Siedlcach odbył się turniej szachowy dla uczniów w ramach projektu "Szachy w mazowieckiej szkole."

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Kowalik Filip, Krasuski Krzysztof, Przesmycka Oliwia, Tomczak Anna, Wrzosek Szymon, Ostas Michał.

Turniej zakończył się dużym sukcesem!!!

W klasyfikacji klas drugich Krzysztof Krasuski zajął II miejsce, a Filip Kowalik III miejsce.

Pozostali uczniowie spisali się również bardzo dobrze, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych. Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

II Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole" - sukces naszych uczniów!!!

22.10.2021 roku w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach już po raz drugi odbył się turniej szachowy dla uczniów w ramach projektu " Szachy w mazowieckiej szkole." Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Ostaszewska Anna, Miałkowski Antoni, Wojtkowski Dominik, Popek Maria, Krasuski Krzysztof. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!!  W klasyfikacji klas czwartych Krzysztof Krasuski zajął I miejsce, a w klasyfikacji klas drugich Antoni Miałkowski III miejsce. Pozostali uczniowie spisali się również bardzo dobrze zajmując miejsca tuż za podium w swoich kategoriach wiekowych. Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk.
 Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Szachowe Grand Prix Siedlec 2020 juniorzy-sukces naszego ucznia!

07.03.2020r. w naszej szkole odbył się trzeci turniej szachowy z cyklu Szachowe Grand Prix Siedlec 2020 juniorzy, który jest organizowany przez Klub Szachowy ,,Skoczek” Siedlce. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W kategorii do lat 10 III miejsce zajął Igor Bartoszewicz z klasy 3c. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

‼️Finałowy Turniej Szachowy w Warszawie- sukces naszych uczniów‼️

9 grudnia 2019 roku w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie odbył się finałowy turniej szachowy dla najlepszych szachistów z województwa mazowieckiego, którzy brali udział w projekcie "Szachy w mazowieckiej szkole." Nasza szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 2c‼️Krzysztof Krasuski i Filip Kowalik, którymi opiekuje się p. Michał Hryciuk - prowadzący zajęcia z szachów.
Turniej zakończył się ogromnym sukcesem‼️
W klasyfikacji klas drugich🏆 I miejsce zajął Krzysztof Krasuski, a 🏆II miejsce Filip Kowalik.
Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów!!