Osiągnięcia sportowe rok szkolny 2022/2023

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE IM. HENRYKA JAKIMIAKA

29 września na siedleckim stadionie lekkoatletycznym odbyła się już kolejna edycja zawodów  - XV. Reprezentacja sportowców "Trójki" zdobyła 9 medali. Wśród medalistów znaleźli się:

srebrny medal

 

  • Hanna Banaszewska - 300m
  • Michał Chernik  - skok w dal

 

brązowy medal

  • Paulina Zdunek – skok w dal
  • Maja Puszcz – 600m
  • Filip Kowalik – 60m
  • Jan Suchodolski -skok w dal
  • Marcel Postrzygacz – 300m
  • Dawid Chromiński – 1000m
  • Aleks Biernacki – pchnięcie kulą

 

Na uznanie zasługują również miejsca IV – Marysia Jakoniuk – 600m, Aleksander Ostaszewski – 2000m.

Pomimo niesprzyjającej pogody nasi sportowcy spisali się na medal. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

26 września odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Przy Zalewie, na wyznaczonych trasach rywalizowali – dziewczęta  800m i chłopcy 1000m. W sztafecie startowało po 10 zawodniczek/zawodników.
Reprezentacyjne sztafety naszej szkoły wywalczyły:

  • dziewczęta 2011/2010 III miejsce  - Gabrysia Szewczak, Paulina Zdunek, Julia Osica, Hania Biernacka, Wiktoria Dołęga, Matylda Niedziółka, Maja Frączek, Amelia Mańkowska, Maria Popek, Agnieszka Sawicka.
  • chłopcy 2011/2010 III miejsce – Aleksander Głuchowski, Dawid Chromiński, Jakub Filipiuk, Igor Bartoszewicz, Nataniel Sosnowski, Dominik Konstanty, Tomasz Czarnocki, Filip Artwicht, Gabryś Dobrowolski, Filip Kowalik, Szymon Wrzosek, Artsiom Bialiauski .
  • chłopcy 2009/2008 IV miejsce – Aleksander Ostaszewski, Marcel Postrzygacz, Piotr Kozieł, Miłosz Wójciuk, Szymon Kozak, Mateusz Piechowicz, Adam Gnat, Miłosz Łupiński, Dawid Łuba, Karol Suiliński, Jakub Zieliński, Jan Suchodolski.

Awans do zawodów powiatowych wywalczyły 2 najmłodsze zespoły.

Gratulujemy i  życzymy kolejnych sukcesów!
 

MAZOWIECKIE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

23 września , jak co roku przy siedleckim Zalewie odbyły się biegi przełajowe.   Rywalizacja w niektórych rocznikach była bardzo duża (np. 2011 chłopcy - 97 osób). Miejsca medalowe oraz punktowane awansem do zawodów powiatowych zdobyli:
rocznik 2008

  • Marcel Postrzygacz – I miejsce
  • Hanna Banaszewska  - V miejsce
  • Karolina Kozieł – VI miejsce

rocznik 2010

  • Dawid Chromiński – II miejsce
  • Aleksander Głuchowski – III miejsce
  • Matylda Niedziółka  - IV miejsce
  • Paulina Zdunek  - X miejsce

Gratulujemy!!

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLASY IV- VI

W sobotę 10 września na boisku szkolnym rozegrane zostały zawody w piłce nożnej.
W rywalizacji wzięły udział klasy: grupa A – 6c, 5a,4c oraz grupa B – 6ad, 5c, 5b.
I miejsce wywalczyła klasa 5C w następującym składzie: Filip Kowalik, Krzysztof Krasuski, Jakub Kokoszka, Alan Skrobuń, Bartosz Anielak, Aleksander Kluczek, Franciszek Radzikowski.
II miejsce – klasa 6AD – Szymon Wrzosek, Mateusz Reczko, Sebastian Aleksejew, Paweł Matłacz.
III miejsce – klasa 4c – Maksym Wielogórski, Bartłomiej Karpik, Bartosz Kokoszkiewicz, Filip Mikulak, Krystian Pobikrowski, Stanisław Wach, Dominik Wojtkowski.
IV miejsce – 6C
V miejsce – 5B
VI miejsce - 5A
W klasyfikacji KRÓLA SRZELCÓW - najlepsi byli – Filip Kowalik i Igor Bartoszewski – 5 bramek.
Najlepszym BRAMKARZEM został – Krystian Pobikrowski.
Organizatorem zawodów był p. Andrzej Matwiejczuk.

SEZON SPORTOWY W NASZEJ SZKOLE ROZPOCZĘTY

8 września ponad 50 osobowa reprezentacja lekkoatletów naszej szkoły brała udział w Małym Memoriale Henryka Guta. Zdobyliśmy 32 medale.
Wśród zwycięzców są:
2012
1 miejsce – Maksym Wielogórski - 300m
2 miejsce – Maria Jakoniuk – 600m
3 miejsce – Artsiom  Bialiauski – 300m
3 miejsce  - Milena Łuba  - 300m
2011
1 miejsce – Maja Frączek – skok w dal
1 miejsce – Filip Kowalik – 60m
2 miejsce – Zuzanna Dudek - skok w dal
2 miejsce – Maria Popek – 60m
2 miejsce – Jakub Filipiuk -300m
3 miejsce – Maja Puszcz  - 600m
3 miejsce – Marcel Frączek – 300m
3 miejsce - Denys Lapinskyi  - 100m
2010
1 miejsce – Paulina Zdunek – skok w dal
1 miejsce -Dawid Chromiński -1000m
1 miejsce – Aleks Biernacki – pchnięcie kulą
3 miejsce – Nataniel Sosnowski – 1000m
3 miejsce  -Julia Osica – 300m
3  miejsce – Amelia Kalicka – pchnięcie kulą
3 miejsce -Aleksander Głuchowski – 300m
3 miejsce – Iusup Ibiragimov  - rzut piłeczką palantową
2009-2008
1miejsce – Piotr Kozieł – 1000m
1 miejsce – Weronika Wiśniewska – pchniecie kulą
1 miejsce – Miłosz Wójciuk – pchnięcie kulą
2 miejsce – Julia Pruska  - pchnięcie kulą
2 miejsce – Oliwia Mateusiak – 200m
2 miejsce – Hanna Banaszewska  - 300m
2 miejsce – Marcel Postrzygacz – 300m
2 miejsce – Mateusz Piechowicz – 1000m
2 miejsce  - sztafeta 4x100m – Filip Oryl, Piotr Kozieł, Jan Suchodolski, Marcel Postrzygacz
3 miejsce  - Natalia Pawlak – 200m
3 miejsce – Aleksander Ostaszewski -1000m
3 miejsce – sztafeta 4x100m –Łucja Goluch, Laura Nowosielska, Hanna Banaszewska, Klaudia Jurzyk

FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

25 sierpnia na stadionie lekkoatletycznym odbył się siedlecki finał ,,Czwartków’’. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w rocznikach 2009 – 2011 i młodsi.
Klasyfikacja najlepszych sportowców przedstawia się następująco:
2011 i młodsi
2 miejsce  - Filip Kowalik – 60m
2010
1 miejsce  - Dawid Chromiński – 1000m
3 miejsce – Dawid Chromiński  -skok w dal
5 miejsce  - Hanna Biernacka  - skok w dal
2009
5 miejsce – Laura Nowosielska -60m
3 miejsce – Oliwia Mateusiak – piłeczka palantowa
1 miejsce  - Łucja Goluch – skok wzwyż
2 miejsce – Laura Nowosielska – skok wzwyż
3 miejsce – Magdalena Krajewska – skok wzwyż
4 miejsce – Jan Suchodolski – 60m
1 miejsce – Aleksander Ostaszewski – 1000m
1 miejsce – Mateusz Reczko – pchnięcie kulą
2 miejsce – Jan Pachecki – pchnięcie kulą
3 miejsce  -Jan Suchodolski – skok w dal

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
    ul. Sekulska 10
    08-110 Siedlce,
  • +48 25 794 34 31;
    +48 25 794 34 30;

Galeria zdjęć