Osiągnięcia sportowe rok szkolny 2020/2021

WIKTOR ARTYCH MISTRZEM WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

W poniedziałek 21 czerwca podczas Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Warszawie – uczeń klasy 7a – Wiktor Artych wywalczył I miejsce w konkurencji pchnięcia kulą.
Gratulujemy Wiktor i życzymy dalszych sukcesów!!!

REGIONALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

Dnia 18 czerwca lekkoatleci naszej szkoły wystartowali w zawodach. Najwyższe I miejsce zdobył Wiktor Artych startujący w konkurencji pchnięcia kulą. Tym samym awansował do Mazowieckich Igrzysk. III miejsce wywalczyła sztafeta  olimpijska startująca w składzie: Szymon Marciniak, Wiktor Artych, Kamil Krasuski, Sebastian Pałka.
Gratulujemy chłopakom oraz nauczycielowi – p. Andrzejowi Matwiejczukowi.

MIKOŁAJ NAJLEPSZY W POLSCE!

W rozegrany w sobotę Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi – Mikołaj Wielogórski z klasy 6A zwyciężył na dystansie 1000m , czasem 3:01,81 s, pokonując 3-krotnego zwycięzcę tego dystansu.
BRAWO MIKOŁAJ!!!

SUKCES CHŁOPCÓW W  CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNM

W organizowanych dnia 16 czerwca Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej reprezentacja chłopców przygotowanych przez p. Andrzeja Matwiejczuka oraz p. Pawła Michalaka zdobyła brązowy medal w punktacji drużynowej. Do zwycięstwa poprowadził drużynę Mikołąj Wielogórski, który wywalczył I miejsce w punktacji indywidualnej.

MIĘDZYPOWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE

Dnia 10 czerwca na stadionie odbyły się zawody sportowe, w których wzięli udział lekkoatleci klas VII i VIII. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. Andrzeja Matwiejczuka i p. Pawła Michalaka wywalczyła następujące miejsca i awans do zawodów regionalnych.

• I miejsce – Wiktor Artych w pchnięciu kulą
  • II miejsce – Szymon Marciniak  w biegu na 300m
  • II miejsce  Kamil Krasuski w biegu na 200m
  • II miejsce -  sztafeta olimpijska ( 800m,400m, 200m, 100m) – Szymon Marciniak, Kamil Krasuski, Sebastian Pałka, Oliwier Zadrożniak
  • III miejsce – Jakub Bednarczyk w biegu na 1000m

Gratulujemy chłopakom i życzymy udanego startu na zawodach wyższego szczebla!!!

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

Po raz kolejny stadion lekkoatletyczny gościł młodych sportowców. W rywalizacji indywidualnej i zespołowej startowali chłopcy naszej szkoły  klas IV – VI. Każdy z nich musiał zmierzyć się w 4 konkurencjach  - bieg 60m, rzut piłeczką palantową , skok w dal oraz bieg na 1000m. Bardzo dobrze zaprezentował się Mikołaj Wielogórski z klasy 6A, który zajął II miejsce  i awans do Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Awans wywalczyła również drużyna, która zajęła III miejsce a startowała w składzie – Marcel Postrzygacz 6a, Jan Suchodolski 6d, Kacper Górzny 7b, Piotr Kozioł 6a.
Gratulujemy chłopcom oraz p. Andrzejowi Matwiejczukowi, który przygotowywał ich do zawodów oraz życzymy udanego kolejnego startu!

BIEGI Z OKAZJI "DNIA DZIECKA” O PUCHAR STAROSTY SIEDLECKIEGO

Dnia 6 czerwca na stadionie lekkoatletycznym odbyły się zawody, w których wzięli udział sportowcy naszej szkoły.

Mamy świetnich pływaków!!

Matylda Niedziółka uczennica klasy sportowej 4c zdobyła I MIEJSCE w Otwartych Mistrzostwach Siedlec w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym z wynikiem 38,54 sekund.
Również Jan Pawlak uczeń klasy 7a zajął wysokie bo III  miejsce w Otwartych Mistrzostwach Siedlec w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem klasycznym z wynikiem 41,88 sekund

GRATULUJEMY !!!

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców Klas 4-6

W sobotę 3 października na boisku szkolnym odbyły się zawody w piłce nożnej, które zorganizował p. Andrzej Matwiejczuk. Rywalizowały reprezentacje chłopców klas 4 - 6.

• Zwyciężyła drużyna klasy 6A występująca w składzie: Marcel Postrzygacz, Krystian Troć, Mikołaj Wielogórski, Piotr Kozieł, Patryk Brzozowski, Jakub Michalak, Dawid Karczmarczyk, Jakub Sulej.
  • II miejsce zajęła klasa 5A  - Jakub Duszczyk, Nataniel Sosonowski, Turpal – Ali Ibragimov, Szymon Wrona, Mateusz Łupiński, Jakub Prochenka, Mikołaj Chełmniak, Daniel Prochenka.
  • III miejsce  - 4CDA – Dawid Chromiński, Igor Bartoszewicz, Aleksander Głuchowski, Filip Artwicht, Mikołaj Staniszewski, Igor Żero, Szymon Wrzosek, Mateusz Reczko, Sebastian Aleksejew, Paweł Matłacz, Paweł Chojecki.
  • IV miejsce- 6C – Bartosz Rychlik, Aleksander Ostaszewski, Marcel Brodacki, Mateusz Piechowicz, Miłosz Kowalczyk, Eryk Marciniak.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!!

Finał Czwartków Lekkoatletycznych

W dniach 5 – 6 września w Łodzi odbył się Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Uczniowie naszej szkoły byli reprezentantami tych zawodów.

Najlepszy wynik i I miejsce spośród wszystkich zawodników z Polski wywalczył w pchnięciu kulą – WIKTOR ARTYCH z klasy 7a. Swoim rezultatem zdeklasował rywali.

W biegu na 60m – Janek Suchodolski z klasy 6d zajął 7 miejsce.

W biegu na 300 m - Szymon Marciniak z klasy 7b był 13.