Poniedziałek 26.07.2021

Aktualności

• Był to dla nas wszystkich trudny rok - pełen wyzwań, trudnych zadań do wykonania oraz wspólnych kompromisów.

Każdy dzień był wyzwaniem do ciągłej niełatwej pracy. Chcemy wam wszystkim serdecznie podziękować za wyrozumiałość, cierpliwość i zaangażowanie oraz za ogromny wkład pracy, jaki został włożony w każde wykonane zadanie, każdą wspólną chwilę.

Życzymy wam udanych i bezpiecznych wakacji, abyście odpoczęli. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny rozpoczniemy w murach naszej szkoły i pełni energii będziemy współpracować i rozwijać się.

• 2 czerwca klasa 1c uczestniczyła w zajęciach terenowych w Argo City pod hasłem WSZYSTKO CO HASA PO POLACH I LASACH. Pogoda i humory były wyśmienite. Poznaliśmy rośliny i zwierzęta, skąd się bierze miód, łowiliśmy ryby, biegaliśmy w labiryncie i wiele innych atrakcji. Czekamy na kolejny wyjazd. 🌹🎈🦊🐄🐆🐠🦋🌲☘️🌿

• KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA DO ŚWIETLICY

w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

ROK SZKOLNY 2021/2022

Kartę wypełniają rodzice lub prawni opiekunowie dziecka.

>>>karta_zgloszenia_na_swietlice_2021_2022.pdf<<<

• I stało się … dobiegł końca ostatni miesiąc roku szkolnego. Ale wróćmy do początku. Na początku czerwca, w nawiązaniu do nadchodzących coraz większymi krokami letnich wakacji, dyskutowaliśmy o podróżach. Tuż przed wakacjami, nie mogło zabraknąć tematów, związanych z bezpieczeństwem. W związku z tym, razem skonstruowaliśmy Kodeks Bezpiecznych Zabaw. Wysłuchaliśmy porad, dotyczących odpoczynku nad wodą i w górach, zapoznaliśmy się z zawartością apteczki „Małego Ratownika” oraz przypomnieliśmy sobie zasady powiadamiania służb w sytuacji zagrożenia. Po tych świetlicowych wakacyjnych zajęciach, możemy być pewni, że będziemy bezpieczni, bez względu na to, gdzie będziemy spędzać tegoroczne wakacje!
    Życzymy wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu! 🙂

• Nasza szkoła dostała nagrodę od organizatora olimpiady Olimpusek za wysokie wyniki wielu uczniów klas I - III w tegorocznych testach z języka angielskiego, języka polskiego, z matematyki oraz ze zintegrowanych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i wierzymy, że w przyszłym roku szkolnym znów pokażemy, że szkoła to miejsce, gdzie spełniają się nasze marzenia.

• Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Świetlica, stołówka są nieczynne w tym dniu.

godz. 8.00 - Masza Święta w Kościele pod wezwaniem Ducha Świętego.

Klasa 1a zakończenie roku szkolnego po występie dla klas 3 na akademii o godzinie 11:00!!!

godz. 9.00 - Uroczyste zakończenie Roku szkolnego dla klas 8 - sala gimnastyczna, wejście od boiska.

po akademii spotkanie w salach

klasa 8a - sala nr 15

klasa 8b - sala nr 16

godz. 9.00 - Zakończenie Roku szkolnego dla klas 1, bez udziału rodziców, wejście od tarasu.

• W poniedziałek 21 czerwca podczas Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Warszawie – uczeń klasy 7a – Wiktor Artych wywalczył I miejsce w konkurencji pchnięcia kulą.

Gratulujemy Wiktor i życzymy dalszych sukcesów!!!

• Jesteśmy z Wami, polskimi piłkarzami.

Klasa 6b.