Drodzy Rodzice

W związku z sytuacją epidemiologiczną panującą obecnie w naszym kraju, szkoła jest zmuszona podjąć działania, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom.

Miejscem, w którym w tym samym czasie spotyka się bardzo duża ilość uczniów, jest szatnia. Ze względu na to, że nie wskazane jest gromadzenie się, po konsultacjach z Dyrektorem szkoły członkowie Rady Rodziców podjęli decyzję o likwidacji szatni w jej dotychczasowej formie. Zostanie ona zastąpiona metalowymi szafkami dla wszystkich uczniów, które będą się znajdowały na górnym korytarzu. W związku z tym konieczne jest zebranie w jak najszybszym czasie funduszy, które pozwolą na pokrycie kosztu zakupu tych szafek. Jeśli wszyscy zaangażujemy się w tę sprawę i do końca września zbierzemy potrzebną kwotę, na początku października możliwy jest już montaż tych szafek. Mamy nadzieję, że pogoda do tego czasu będzie łaskawa i dzieci nie będą musiały nosić ze sobą okryć wierzchnich na lekcje.

Koszt zakupu szafki po przeliczeniu na jednego ucznia to 70zł. Do tej pory, w naszej szkole nie zbierano na ten cel pieniędzy. Dzieci od klas 2 do obecnych klas 7 korzystały z już dostępnych szafek, a teraz wszyscy będą mieli zapewnione miejsce do przechowywania rzeczy. Zwiększy to bezpieczeństwo uczniów nie tylko w wymiarze epidemiologicznym.

Wpłaty należy dokonywać na konto Rady Rodziców, w tytule przelewu podając imię, nazwisko i klasę dziecka oraz dopisek „szafka” lub w wyjątkowych sytuacjach do przewodniczącego klasowej rady rodziców.

Bank Spółdzielczy o/Siedlce - nr 03 9194 0007 0000 1850 2000 0010

Mamy nadzieję, że dbając o zdrowie i bezpieczeństwo swoich dzieci, rozumiecie Państwo celowość tego działania.

Z wyrazami szacunku,

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Siedlcach