Osiągnięcia sportowe rok szkolny 2014/2015

Turniej Piłki Siatkowej Trójek im. Wiesława Talachy

W dniu 20 czerwca 2015 r, Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach oraz Mazowieckie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Warszawie byli organizatorami „Turnieju siatkówki – TRÓJEK” im. Wiesława Talachy. Zawody rozegrano na 4 boiskach trawiastych wyznaczonych na płycie stadionu ARM Siedlce, ul. Prusa 6. Uczestnicy rywalizowali w pięciu kategoriach. Nasze gimnazjum reprezentowały - Aleksandra Brodowska, Sylwia Prachtl oraz Paulina Marciszewska z opiekunem p. Robertem Malonem. Dziewczęta startowały w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazajlnych. Ostatecznie zajęły III miejsce. We wszystkich kategoriach zawodnicy i zawodniczki otrzymywali statuetki lub medale oraz koszulki z okolicznościowym nadrukiem.

Gratulujemy!!!

Sukces naszych gimnazjalistów

Podczas regionalnych zawodów lekkoatletycznych rozegranych 19 maja 2015 r. na stadionie przy ul. Prusa w Siedlcach, dwoje reprezentantów naszej szkoły - Ola Brodowska w biegu na 600m i Kamil Kosmalski w skoku wzwyż awansowali do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą sie 2 czerwca. Gratulujemy im serdecznie i życzymy jeszcze lepszych wyników sportowych!

Powiatowa Gimnazjada w Lekkiej Atletyce OSiR - Siedlce, 13 maja 2015r.

Na siedleckim stadionie odbyły się zawody lekkoatletyczne, w których wystąpili uczniowie naszego gimnazjum. W reprezentacji dziewcząt najlepsze miejsca i awans do regionalnych zawodów wywalczyły:

• II miejsce Aleksandra Brodowska - bieg na 600m
  • V miejsce Wiktoria Uziębło - bieg na 300m
  • III miejsce Magda Wąsiewska - skok wzwyż
  • V miejsce Anna Pastor - pchnięcie kulą.

Wśród chłopców najlepiej zaprezentowali się:

• II miejsce Tomasz Budzyński - bieg na 300m
  • VI miejsce Artur Suprun -bieg na 1000m
  • III miejsce Mateusz Czyżewski - skok wzwyż
  • III miejsce Adrian Mogielnicki - pchnięcie kulą
  • III miejsce Patryk Chabiera - bieg na 400m
  • I miejsce Kamil Kosmalski - skok wzwyż
  • IV miejsce Emil Grodzki - pchnięcie kulą.

Gratulujemy wszystkim lekkoatletom, opiekunom - p. A. Matwiejczukowi i p. A. Nowosielskiemu, życzymy jeszcze lepszych wyników w następnych zawodach.

Biegi Uliczne z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Piękna pogoda powitała uczestników biegów z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Reprezentacja dziewcząt i chłopców naszego gimnazjum wystartowała na dystansie 1000 metrów.
Dziewczęta w składzie Aleksandra Brodowska (2a) oraz Klaudia Ryś (1b) zajęły drużynowo 2 miejsce. Indywidualnie Ola Brodowska zajęła I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych a Klaudia Ryś - 9 miejsce.
Chłopcy drużynowo wywalczyli III miejsce.
Dodatkowo gratulacje należą się Oli, która wystartowała w kategorii OPEN kobiet na dystansie 3 km i wywalczyła I miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Gimnazjalnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dnia 24 kwietnia 2015 r. w Radomiu odbył się finał MIMG w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 1 km nasze gimnazjum reprezentowała Aleksandra Brodowska z klasy 2a. Pomimo nieszczęśliwego upadku rywalizację ukończyła na 7 miejscu. Gratulujemy Oli i życzymy dalszych sukcesów!!!

V Międzyszkolny Turniej Piłki Stołowej w Siedlcach - sukces naszych uczennic!

W poniedziałek 23.03.2015 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Siedlcach odbył się V Międzyszkolny Turniej Piłki Stołowej organizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie: Teperek Wiktoria i Czupryńska Kaja oraz Rosastolato Gabriel i Zubek Maciej. Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk. Turniej zakończył się dużym sukcesem! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych II miejsce zajęły Wiktoria Teperek i Kaja Czupryńska. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!