Wydarzenia w bibliotece rok szkolny 2012/2013

Walentynki w naszej szkole


14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. W bibliotece można było nabyć ozdobne kartki i napisać życzenia dla ukochanej osoby, korzystając przy tym z księgozbioru. Zorganizowana została też poczta walentynkowa, a przedstawiciele samorządu szkolnego zadbali o to, aby życzenia trafiły do adresatów

Kiermasz Mikołajkowy


6 grudnia w bibliotece szkolnej odbył się kiermasz, na którym można było nabyć drobne upominki mikołajkowe oraz kartki i ozdoby świąteczne. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na cele charytatywne.
Osoby, które w tym dniu wypożyczyły książki otrzymywały od pań bibliotekarek słodkie upominki.

„Mimozami jesień się zaczyna…”


W sobotę 24. 11. 2012 r. uczniowie naszej szkoły;: Alicja Artych, Kinga Ługowska, Jakub Patoleta, Piotr Borkowski, Daria Dobrowolska, Joanna Męczyńska, Agata Popek, Weronika Sołowińska, Joanna Rostkowska i Maciej Szabłowski pod opieką pani Małgorzaty Popek i pani Magdaleny Korytowskiej wybrali się do Domu nad Stawami. Na spotkaniu z mieszkańcami zaprezentowali wiersze i piosenki poświęcone jednej z najpiękniejszych pór roku – jesieni. Występ bardzo spodobał się pensjonariuszom i został nagrodzony dużymi brawami.

Spotkania z pierwszoklasistami


We wrześniu w bibliotece odbyły się spotkania z uczniami klas pierwszych, w czasie których zostali zapoznani z katalogami, księgozbiorem i regulaminem biblioteki. Pierwszoklasiści wypożyczyli też lektury i otrzymali zakładki, które mają im przypominać o poszanowaniu książek.

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
    ul. Sekulska 10
    08-110 Siedlce,
  • +48 25 794 34 31;
    +48 25 794 34 30;

Galeria zdjęć